Nastop Alfija Nipiča za materinski dan

Objavil admin

Marčevske praznike, dan žena in materinski dan, je Turistično društvo Višnja Gora popestrilo z odmevno in zelo dobro obiskano prireditvijo v športni dvorani VIZ, na kateri so najprej nastopili domači Višnjanski fantje in Zlati prah,  sledil je veliki koncert Alfija Nipiča. Marčevske praznike, dan žena in materinski dan, je Turistično društvo Višnja Gora popestrilo z odmevno in zelo dobro obiskano prireditvijo v športni dvorani VIZ.Na njej so najprej nastopili Višnjanski fantje in Zlati prah, to je pevska skupina VIZ, ki že 16 let deluje pod mentorstvom Boštjana Klemenčiča, sledil je koncert Alfija Nipiča. Legendarni Štajerec je na noge spravil celo nekaj plesalcev, s humornimi vložki pa nasmejal celotno dvorano. Celo Silvestrski poljub je sredi marca navdušil višnjansko publiko, med katero je bilo tudi precej gostov iz drugih krajev. Večer, ki se je sklenil s klepetom ob dobrotah gojencev VIZ, je prisrčno vodila predsednica kulturnega društva Barbara Bobnar. Ta prireditev je ena prvih, ki jih je v sodelovanju z domačimi društvi in VIZ v letošnjem letu pripravilo Turistično društvo Višnja Gora, vsekakor pa ne zadnja.

Galerija slik:

AlfiNipič2011