Anin sejem je uspel

Objavil admin

Nedeljski sejemski utrip v Višnji GoriTuristično društvo Višnja Gora smo ta vikend pripravili niz kulturnih in zabavnih prireditev v starem mestnem jedru, združenih pod okrilje Aninega sejma.

V petek smo v mestni hiši odprli razstavo kiparskih in slikarskih del Viktorije Zidar Šamine ter Ljubomirja Zidarja iz Ivančne Gorice, sobotni večer je bil namenjen glasbi, nastopili so Preloški muzikantje, Gorički Lajkoši in skupina Dežur, v nedeljo pa so okolico cerkve sv. Ane napolnile stojnice, konjeniki, starodobniki in celo čarovnik je bil tam. Zbrani so po obeh mašah lahko prisluhnili kulturnemu programu pred cerkvijo, svojo srečo so preizkusili na srečelovu tamkajšnjih planincev, za dobro hrano in pijačo pa so skrbeli višnjanski gasilci.

Predsednik Turističnega društva z obema razstavljalcema

Skupina Dežur

Preloški muzikantje