Arheolog Sašo Porenta: Arheološki pogled na Višnjo Goro

8. Sep. 2021

Arheolog Sašo Porenta: Arheološki pogled na Višnjo Goro

8. Sep. 2021

Turistično društvo Višnja Gora vas vabi na predavanje arheologa Saše Porenta z naslovom Arheološki pogled na Višnjo Goro

Predavanje bo potekalo v četrtek, 23. septembra 2021 s pričetkom ob 19. uri, v Mestni hiši, na Mestnem trgu 21 v Višnji Gori. V arheoloških raziskavah v okolici in v mestu Višnja Gora so bili odkriti številni še nepoznani delčki preteklosti tega področja.

Vabljeni na predstavitev zanimivosti iz arheoloških raziskav in razmišljanj o njih skozi strokovni pogled arheologa Saše Poretna.

Obiskovalci morajo izpolnjevati pogoj PCT