Zahvala sponzorjem Aninega sejma

8. Sep. 2021

Zahvala sponzorjem Aninega sejma

8. Sep. 2021

Iskreno se zahvaljujemo vsem dariteljim, ki ste finančno ali z darovi prispevali k izvedbi letošnjega Aninega sejma.

Žal je bil sejem zaradi nenadno sprejetih ukrepov Vlade RS odpovedan. Pripravljeni srečelov bomo izvedli ob našem prvem večjem dogodku.

Seznam dariteljev:

Agrograd, Akrapovič skupina, holding d.o.o., AMC Slovenija – Roman Klobasa, Andrej Dremelj, Avtoservis Marjan Kralj s.p., Botoprom d.o.o., Cvetmarket Žurga Jana s.p., DHC Dejan Horvat s.p., Dnevni bar Glorija, Dobo – domača in Umetnostna obrt, Doleks d.o.o., Društvo za prebujanje višje zavesti, ECOPLIN VG d.o.o., ELVEZ d.o.o., Fizioterapija Medico, Frizer za dame in gospode Mateja Božič, Frizerstvo Stella, Geosvet Marija Zajc s.p., Gostilna Čot, Franc Bolha s.p., Gostilna Jelenov rog Marko Robinig s.p., Hiša Ida, Hotel Poževo, Huda Volna Kostevka, Jama Bar, Javno komunalno podjetje Grosuplje, Jelka Gros, Jože Nosan, Jožica Zupanc, Jurčičeva domačija, Kmetijska zadruga Stična, Knjižnica Ivančna Gorica, Kozmetični salon HM, Marica Pilko, Marjan Kosi – zlatarstvo in graverstvo, Milos d.o.o., NANOPROTECH d.o.o., NDID d.o.o., Občinska Turistična zveza Ivančna Gorica, Papirnica Praznik, PE Slaščičarna ČOŽ, Pirnat Marija, Porshe, Pro Pedis, Medicinska pedikura, ROBERT KUHAR, Rotis d.o.o., Silvo Vrhovec s.p., Šopoholik – spletna prodaja, Tornado, Trgovina Maver, Universal Peskokop d.o.o., Vigo izdelovanje Ovratnic in ostale kozmetike za nego psov in mačk Metoda Vozelj s.p., Vučko proizvodnja, storitve, trgovina d.o.o., Vulkanizerstvo Nosan, Zavarovalnica Generali, Zavarovalnica Sava, Zavod prijetno domače, Zlatar graver Andrejček Gros s.p.