Naziv operacije: MOBILNO DRSALIŠČE KOT MEDGENERACIJSKO STIČIŠČE z akronimom MODMEDS

21. Nov. 2018

21. Nov. 2018

Namen operacije:  V okviru operacije bo za dosego ciljnih skupin pripravljen tudi promocijskih material v obliki zloženke s predstavitvijo operacije in bogatim programom izobraževanja in animacije, spletna aplikacija, postavitev promocijske spletne strani za sprotno objavo dogodkov in rezultatov ter rešitev in definicija osnovnega znaka  logotipa. Za namene promocije smo predvideli tudi zakup medijskega prostora pri medijih preko katerih želimo glas operacije ponesti prav med vsakega interesenta.
Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.