Kopališče Višnja Gora

Kopališče Višnja Gora

Mestno kopališče Višnja Gora  je kopališče s tradicijo. V njem so se kopali že naši dedki in babice.

Zgrajeno je bilo leta 1937 s pomočjo domačinov, v organizaciji Tujsko-prometnega in olepševalnega društva. Za tiste čase je to bil velik dogodek, saj je to bil edini bazen med Ljubljano in Novim mestom.

Danes je to sodobno kopališče, z urejenimi zelenicami, garderobami in igrali za otroke, kjer se boste v poletnih dneh prijetno ohladili. Za osvežitev pa s svojo izbrano ponudbo skozi celo leto poskrbi tudi kopališka kavarna.