Kopališče Višnja Gora

Kopališče Višnja Gora

Mestno kopališče Višnja Gora  je kopališče s tradicijo. V njem so se kopali že naši dedki in babice.

Zgrajeno je bilo leta 1937 s pomočjo domačinov, v organizaciji Tujsko-prometnega in olepševalnega društva. Za tiste čase je to bil velik dogodek, saj je to bil edini bazen med Ljubljano in Novim mestom.

Danes je to sodobno kopališče, z urejenimi zelenicami, garderobami in igrali za otroke, kjer se boste v poletnih dneh prijetno ohladili. Za osvežitev pa s svojo izbrano ponudbo skozi celo leto poskrbi tudi kopališka kavarna.

Pustno rajanje

Vse pustne šeme vabljene v torek, 13. februarja 2024, ob 17.00 na Mestno kopališče Višnja Gora.

Praznično voščilo

Zahvaljujemo se vam za druženja na dogodkih društva in vašo podporo našemu delu v letu 2023.

Obisk dedka Mraza

Vljudno vabljeni v četrtek, 28. decembra 2023 ob 17.00 na Mestni trg pred Hišo kranjske čebele.

Vabljeni na kostanjev piknik

V nedeljo, 15.10.2023 vas od 14. ure dalje vabimo na kostanjev piknik na Mestnem kopališču Višnja Gora.